Úvodní stránka / O nás / Dobré zprávy

Dobré zprávy


13) Rehabilitační pobyt pro Magdalénku

Přispěli jsme 20.000,- Kč na rehabilitační pobyt pro Magdalénku.

12) Extractor pro nemocnici Motol - zpráva od pana Štěpánka

Zdravím,
od svého nejlepšího kamaráda, jednoho z nejlepších českých ortopedů, MUDr. Honzy Hofty jsem obdržel sms:
"Tak dnes extrakce a uspech"
a přiložené snímky, do kterých jsem červeně (zlomený dřík kloubní náhrady) a zeleně (náš Extractor) označil, oč se jedná:
Společně s Honzou a Filipem Chalupníkem jsme vymysleli a naše firma za nemalé náklady, pro nemocnici Motol ale zadarmo, vyrobila několik Extractorů (Vytahovačů) poškozených kloubních náhrad. Stává se, že umělá kyčel únavou po létech praskne a je nutné ...

11) Nový vysokozdvižný vozík Still RX 20-18

Neustále modernizujeme naše stroje a zařízení. 28.11. jsme převzali již 12. vysokozdvižný vozík.

10) Motúčko pro organizaci Život bez bariér

Vážený pane řediteli,
jménem celé naší organizace Život bez bariér, z.ú. bych Vám chtěla poděkovat za dar Motúčko, které bude pro naši organizaci velkým přínosem. Již jej naplno využíváme v rámci úklidu našeho areálu.

S pozdravem
Jitka Fučíková, ředitelka

9) Oprava Mateřské Školy

Dobrý den, pane řediteli.
Velice Vám děkuji za celý kolektiv zaměstnanců MŠ, ale i za děti, které se po prázdninách vrátily do opravené školky, za vstřícnost a finanční pomoc při opravách školky, která si už vzhledem k svému věku o opravy sama říká.Dovoluji si poslat malý článek a dvě ilustrační fotografie do vašeho Občasníku. Přeji klidné podzimní dny.

S pozdravem.
Křičenská Pavla

8) Pochvala cateringu

Vážená paní, vážený pane,
v únoru/březnu tohoto roku jsme objednávali 14 dní obědy z Vaší firemní kuchyně pro skupinku asi 10 meditujících na chatu Malák. A protože jsem byli velmi spokojeni, zopakovali jsme tento model i během posledních meditací teď v září/říjnu.
Jídlo bylo výborné a vyvážené. A přestože se během tohoto typu praxe nevečeří, poskytlo všem dostatečný přísun energie, aby vydrželi až do snídaně. Dovoz na čas, kdokoliv přijel, byl v dobré náladě, výborná komunikace s panem Benešem a jeho nadstandardní vstřícnost k našim požadavkům... Celý Váš team nám poskytl skvělý servis, což nám umožnilo hladký průběh akce. S jídlem byli spokojení i oba učitelé, kteří tu byli, což je pro nás ...

7) Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Vážený pane Bodláku, přijměte upřímné poděkování za Váš velkorysý dar pro paní Myšákovou a zejména za Vaši všímavost a ochotu pomáhat. Velmi si vážíme lidí, kteří vedle svých starostí ještě dokážou myslet na druhé - na ty blízké i vzdálené.
Děkujeme za Vaši důvěru a vstřícnost a přejeme, ať se Vám v životě dobrě daří.

Se srdečným pozdravem
Ing. Marie Malá
ředitelka

6) Modrý příměstský tábor pro děti s poruchou autistického spektra

Vážený pane řediteli,
děkujeme Vaší firmě za finační podporu při realizaci Modrého tábora pro děti s autismem. Tábor se uskutečnil v Lanškrouně ve dnech 23.-27.7.2018. Níže zasíláme fotky z tábora a pro informaci připojujeme také rozpočet celého projektu.

5) Paní Šteflová s dcerou Kristýnou

Dobrý den,
dovolte mi abych touto cestou ze srdce poděkovala panu Ing. Kvidu Štepánkovi, řediteli firmy Isolit-Bravo Jablonné nad Orlicí, za finanční dar pro tělesně postiženou dceru Kristýnku. Dcera studuje na střední škole pro tělesně postižené v Brně obor Obchodní akademie a příspěvek použije na pořízení učebních pomůcek a na osobní asistentku z Ligy vozíčkářů, též na náklady spojené s ubytováním v Centrum Kociánka. Je to veliká pomoc pro naší celou rodinu a ještě jednou moc děkujeme.
Kristýnka a maminka Šteflová

4) Firma roku: Obrovský zájem je ve Skandinávii

Firma z Jablonného nad Orlicí má široké spektrum podnikatelského zájmu, od elektrospotřebičů, přes automobilový průmysl až po Motúčko. Jednotícím prvkem společnosti je majitel Kvido Štěpánek - i o něm jsme si povídali s personalistou Miloslavem Žemličkou.
Podnikatelská činnost společnosti Isolit-Bravo je pestrá. Čemu všemu se věnuje?
Naše firma je výrobce plastikářských dílů do automobilů, znamená to, že máme nástrojárnu, která vyrábí formy. Formy se buď prodávají, nebo jdou dál do lisovny plastů. Lisovna se zabývá plastikařinou, vyrábíme pro automobilový průmysl různé dílce. Dále máme montážní linku, kde se vyrábějí elektrospotřebiče Bravo. Další součástí je výroba Motúčka, což je motorové kolečko, ...

3) Zahájení školního roku v našem učilišti

V pondělí 17. září jsme zahájili školní rok 2018/19 zahájením praktického učiliště pro SOU Lanškroun. Jedenáct druháků nástrojařů se tak začalo prakticky vzdělávat přímo v nástrojárně naší továrny Isolit-Bravo, kde se budou setkávat s opravdickými zakázkami a formami, které se vyrábějí přímo pro zákazníky. Nástrojaři se tak budou přímo podílet na výrobě a budou získávat zkušenosti daleko rychleji, než při běžné praxi na učilišti. Vzhledem k tomu, že se budou podílet na produktivní činnosti, dostane se jim motivace v podobě finančního ohodnocení. Další obrovskou výhodou je, že budou blíže a v některých případech i reálnou účastí práce na nejmodernějších dostupných technologiích. Věříme, že se nám společně podaří v této nové ...

2) Firma roku 2018 a Odpovědná firma roku 2018

Vítézové z Pardubicka
 Cenu v regionálním kole Firmy roku převzal personalní ředitel firmy Isolit-Bravo Miloslav Žemlička (vlevo), živnostníkem kraje se stal Josef Fidler.

 V kategorii Vodafone Firma roku bodoval výrobce elektroniky a plastových výlisků pro automobilový průmysl Isolit-Bravo. Podnik z Jablonného nad Orlicí má nástrojárnu, lisovnu nebo montáž. Firma také vymyslela motorové kolečko ,,Motúčko“, neboli kolečko s motorkem - díky elektrickému pohonu usnadňuje práci například na zahradě. Pro podnik jde už ...

1) Paní Lehnerová se synkem Františkem

Dobrý den, p. řediteli Štěpánku.
 Posíláme srdečný pozdrav Vám i spolupracovníkům ve Vaší firmě. Chtěla bych Vás informovat, že jsme dodrželi podmínky darovací smlouvy na poskytnutý dar. Během června-července absolvoval můj synek František rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice, kde podstoupil speciální program Klim-Therapy (na jehož financování jsme použili finanční prostředky z Vašeho daru). Všechno proběhlo v pořádku jak mělo být - i cesta, i samotný pobyt a cvičení všeho druhu. Posílám pár foto z pobytu. Františkovi terapie hodně prospívá, jde to sice velmi pomalu a chce to hodně trpělivosti a péče, ale opět se celkově zlepšil, takže to má stále svoji důležitost a význam. ...